1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

Akcie

Akcie a novinky  na mesiac jún  2014

NANOMAX regeneračná kúra na vlasy - vráťte svojim vlasom zdravie a krásu teraz za super zníženú cenu 180 eur ( 3x kúry ), ktoré sa aplikujú po týždni.

PERMANENTNÝ MAKE-UP - zvýraznite svoje obočie, očné linky a pery a buďte krásna a upravená kedykoľvek počas dňa. Najnovšie techniky 3D  vláskovania, čiarkovania obočia, tieňovanie pier a očí. Nové techniky a farby na zvýraznenie vašich pier a očí aby ste vyzerali stále krásna a upravená.  Mesiac Jún zľava 10 %

Nová stylingová rada značky Kerastase Paris - uľahčite a zdokonaľte si finálnu úpravu Vašich vlasov....

Kerastase Paris Nutritive Irisome - dlhotrvajúca imunita vlasov proti opakovanej suchosti. Odnože kvetu irisu dodávajú kvetine mimoriadnu silu rozkvitnúť aj v extrémnych klimatických podmienkach vďaka antioxidačým účinkom a preto Kerastase vytvoril z tejto rastliny najlepšieho spojenca pre suché vlasy. V ponuke šampón, maska, starostlivosť a balzám na končeky vlasov.


NOVINKA NA SALÓNE  V PREDLŽOVANÍ VLASOV - TV STRIPE

Dovoľte, aby sme vám predstavili najnovšiu a najšetrnejšiu metódu v predlžovaní a zahusťovaní vlasov TV- Stripe.
Vďaka novým a moderným technológiám existujú jednoduché a bezpečné metódy predlžovania, ktoré nielen nepoškodia vaše vlasy, ale im dodajú aj objem a dĺžku, o akej ste vždy snívali. Aj preto sú predlžené vlasy opäť v centre pozornosti! Viac sa dozviete v sekcii metódy  predlžovania  vlasov na našej stránke.